• OZAN YAPI

  İnşaat Malzemeleri

  Ozan Yapı; Çimento, Kireç, İnşaat Demiri, Düzblok, Lento, Asmolen, Tutkal, Beton ve Bilumum İnşaat Malzemelerinin Toptan Satış Hizmetlerini Vermektedir.

  İNCELE
  OZAN YAPI
 • OZAN YAPI

  İnşaat Malzemesi Nakliye

  Ozan Yapı olarak, inşaat ürünlerinin, yapı malzemelerinin ve yapı elemanlarının teslimatını hızlı ve güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

  İNCELE
  OZAN YAPI
 • OZAN YAPI

  Ürün Destek Hizmetleri

  Ozan Yapı; koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için vermiş olduğu ürün ve hizmetlerin arkasında durmaya devam etmektedir.

  İNCELE
  OZAN YAPI


Hizmetlerimiz

Müşteri Destek
Ozan Yapı Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, her türlü sorunuzu, önerinizi veya memnuniyetinizi paylaşabilirsiniz. Ozan Yapı bünyesinde bulundurduğu deneyimli, uzman kadrosu ile müşterilerin sektörel anlamda ihtyaç duyduğu desteği her daim sağlamaktadır.​

Ürün Destek
Kurulduğu günden bugüne tüm müşterilerine iş ortağı gözü ile bakan ve inşaat sektörünü ilgilendiren tüm konularda onların yanında olan firmamızın en büyük ilkesi gerçek müşteri memnuniyetidir. Ozan Yapı; koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için vermiş olduğu ürün ve hizmetlerin arkasında durmaya devam edecektir.

Nakliye Hizmetleri
Ozan Yapı olarak, inşaat ürünlerinin, yapı malzemelerinin ve yapı elemanlarının teslimatını hızlı ve güvenilir bir biçimde yapmaktayız.
Satışını yaptığımız tüm ürünlerin nakliyesi son derece sağlıklı ve zamanında firmamız tarafından sağlamaktadır.

Değerlerimiz

Ozan Yapı olarak, yaptığımız işleri kaliteli ve yenilikçi bir bakış açısıyla planlarız. İşlerimizin her aşamasında bu anlayışla hareket ederiz.
Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde Ozan Yapı, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.
Ozan Yapı olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

 • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
 • Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
 • Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
 • Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
 • Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.