• HAZIR BETON

  Hazır Beton

  İnşaat sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden olan hazır betonları alırken güvenilir ve bilinen markalar tercih edilmelidir. Hazır betonlar uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır. Sizlerde hazır beton satışı için Ozan Beton'u tercih edin uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanın.

  İNCELE
  HAZIR BETON
 • HAZIR BETON

  Ozan Beton Santrali

  "Kazanmak değil, hak ederek kazanmak" felsefesiyle yola çıkan Ozan Beton bu amacına uygun olarak; sahip olduğu deneyimli kadrosu ve güçlü şirket yapısı ile, inşaat sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir.

  İNCELE
  HAZIR BETON
 • HAZIR BETON

  Ürün Destek Hizmetleri

  Ozan Beton; koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için vermiş olduğu ürün ve hizmetlerin arkasında durmaya devam etmektedir.

  İNCELE
  HAZIR BETON


Hizmetlerimiz

Müşteri Destek
Ozan Yapı Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, her türlü sorunuzu, önerinizi veya memnuniyetinizi paylaşabilirsiniz. Ozan Yapı bünyesinde bulundurduğu deneyimli, uzman kadrosu ile müşterilerin sektörel anlamda ihtyaç duyduğu desteği her daim sağlamaktadır.​

Ürün Destek
Kurulduğu günden bugüne tüm müşterilerine iş ortağı gözü ile bakan ve inşaat sektörünü ilgilendiren tüm konularda onların yanında olan firmamızın en büyük ilkesi gerçek müşteri memnuniyetidir. Ozan Yapı; koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için vermiş olduğu ürün ve hizmetlerin arkasında durmaya devam edecektir.

Nakliye Hizmetleri
Ozan Yapı olarak, inşaat ürünlerinin, yapı malzemelerinin ve yapı elemanlarının teslimatını hızlı ve güvenilir bir biçimde yapmaktayız.
Satışını yaptığımız tüm ürünlerin nakliyesi son derece sağlıklı ve zamanında firmamız tarafından sağlamaktadır.

Değerlerimiz

Ozan Yapı olarak, yaptığımız işleri kaliteli ve yenilikçi bir bakış açısıyla planlarız. İşlerimizin her aşamasında bu anlayışla hareket ederiz.
Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde Ozan Yapı, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.
Ozan Yapı olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

 • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
 • Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
 • Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
 • Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
 • Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.